Oglądasz wypowiedzi znalezione dla hasła: Mieszkania Rumia wynajem

Temat: Szukam mieszkania na wynajem :)
Może akurat ktoś coś wie albo sam ma do wynajęcia:)

Szukam mieszkanka jak najbliżej (a najlepiej "w") Rumii. Może być Reda i bliższe osiedla Gdyni (te bliżej obwodnicy również, bo nie będzie problemu z dojazdem do roboty). Wynajem od początku czerwca 2009. Ewentualne oferty czy informację - PW

Stokrotne dzięki
Pozdrawiam
MarcinTemat: Luźne rozmowy Mitsumaniaków z nad morza ...
Mam problem, poszukuje pilnie mieszkanie na wynajem w Gdańsku, Gdyni lub najbliższej okolicy(Rumia,Reda) i dlatego gdybyście coś mieli na oku to dajcie znać. Musze do 30.04 wyprowadzić z Malborka,nowi nabywcy powiedzieli najpóżniej 1 maja rano mam wynieść a ja wciąż szukam i coraz bardziej nerwowy sie robie bo czasu mało. 1 pokojowe w rozsądnej cenie, wiem, że Trójmiasto drogie, ale musze coś mieć bo zostane bez dachu nad głową, może w cenie 700-800 plus oplaty ma ktoś do wynajęcia. Praktycznie bez mebli, tylko rzeczy osobiste będe miał i pare drobiazgów, dlatego metraż może też być mały. Cena dla mnie najważniejsza i żeby mieć coś nagrane od 1 maja. W razie czego smsujcie lub na pw piszcie lub dzwońcie: 501839072.

Temat: Nowy Auchan w Rumi

Rumia. Auchan może wybudować stację bliżej hipermarketu

Po dziesięciu miesiącach od złożenia przez Auchan prośby o przesunięcie lokalizacji stacji benzynowej, która ma powstać przy hipermarkecie, wprowadzono odpowiednie zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego Białej Rzeki.
Przypomnijmy, że w zamian za przesunięcie stacji benzynowej, która pierwotnie miała się znajdować przy ul. Grunwaldzkiej, bliżej hipermarketu , Auchan zaproponowało, że sfinansuje budowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Żwirki i Wigury i Kosynierów. Wtedy to jednak radni PO i PiS zażądali dodatkowo preferencyjnych warunków wynajmu powierzchni handlowej na terenie centrum dla Stowarzyszenia Kupców Rumskich, co udało im się przeforsować.
- Zmiana lokalizacji stacji benzynowej jest korzystna dla obu stron - twierdzi Ryszard Grychtoł, wiceburmistrz Rumi. - Auchan będzie miało stację bliżej hipermarketu, co przyciągnie im dodatkowych klientów. Z przesunięcia stacji mogą być zadowoleni także okoliczni mieszkańcy, bo będzie ona dla nich mniej uciążliwa.
Tak długi czas procedowania zmian w palnie zagospodarowania sprawił, że ludzie mieszkający w okolicy skrzyżowania, gdzie sygnalizacja finansowana przez Auchan ma być zamontowana, tracą cierpliwość.
- Czekamy, czekamy, a obiecanych świateł jak nie było, tak nie ma - denerwuje się Janina Mańkowska, mieszkanka ul. Kościuszki. - Ruch samochodowy jest tutaj coraz większy, dzieci wracają ze szkoły po zmroku. Jest po prostu niebezpiecznie - dodaje.
- Światła zostaną zamontowane w pierwszym kwartale przyszłego roku - obiecuje Ryszard Grychtoł.
Marcin Lange - POLSKA Dziennik Bałtycki
Temat: Wynajmę mieszkanie :)
Poszukuję mieszkania do wynajęcia w okolicy Rumii (najlepiej w niej ale może być Reda i bliższe dzielnice Gdynii (również te przy obwodnicy)). Nalepiej wielkie i tanie a tak serio to nie musi być duże, zależy nam na niskich opłatach. Wynajem od początku czerwca (ewentualnie część maja, ale nie później)

Ewentualne propozycje/informację - PW

Z góry dziękuję i pozdrawiam
MarcinTemat: Billboard
prosze wszystkich grupowiczow z Rumii o podanie nr tel znajdujacych sie na
billboardach- moze ktos blisko mieszka lub przejezdza...


| gdzie moge znalezc informacje nt wynajmu billboardu w Rumii na jeden
| dzien?
| jaki jest tego koszt?

Przeważnie na bilbordach jest mała tabliczka z nr tel do właściciela.

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -
http://www.gazeta.pl/usenet/


Temat: Luźne rozmowy Mitsumaniaków z nad morza ...
Gdańsk lub okolice,Pruszcz Gd,Gdynia lub okolice,Reda,Rumia. Cena przede wszystkim ale i komunikacja też najważniejsza. Dzwoniąc z ogłoszeń często spotykam z niesolidnymi ludżmi, np.w ogłoszeniu cena 900 a przez tel 1000 bo jak np wczoraj jedna pani powiedziała, jej mieszkanie i cene może sobie zmieniac do woli, albo w ogłoszeniu że 10min do SKM, jade obejrzeć a okazuje że 25-30min i tak ludzie kit wciskają niestety. Bardzo dużo ogłoszeń nieaktualnych, inne ceny, inne warunki, po prostu szukanie wynajmu jest bardzo cięzkie, ale jakoś dam rade. W razie czego prosze o kontakt 501839072.Temat: osiedle Bocianie Gniazdo


Nie mogą zamieszkać w swoich mieszkaniach

Mieszkańcy osiedla Bocianie Gniazdo w Redzie wciąż nie mogą wprowadzić się do swoich mieszkań. Powód - brak kanalizacji. Co gorsze, deweloper nie potrafi odpowiedzieć, kiedy lokale w końcu zostaną przekazane ich właścicielom. - Ale zaczniemy pokrywać koszty wynajmu, jakie ponoszą nasi klienci - zapowiada firma

Bocianie Gniazdo składa się z 10 budynków. W każdym czeka dziewięć mieszkań. Pierwsze trzy domy miały zostać oddane do użytku w lipcu, pozostałe siedem w grudniu.

- Na klucze do swojego 65-metrowego lokalu czekam od wakacji - mówi Paweł Kitowski, którego spotykamy na terenie budowy. - Wszystko wskazuje na to, że zbliżające się święta spędzimy z rodziną w wynajmowanym w Rumi mieszkaniu. Najbardziej cierpi trójka naszych dzieci. Od tego roku szkolnego uczęszczają do nowej szkoły w Redzie i codziennie muszą dojeżdżać 12 km.

Firma Wasko o tym, że przesuwa odbiór mieszkań na październik, poinformowała swoich klientów pod koniec lipca. Deweloper tłumaczył wtedy, że winne opóźnień jest gdyńskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które nie zdążyło na czas skanalizować osiedla. Tymczasem zbliża się połowa grudnia, a lokatorzy Bocianiego Gniazda wciąż nie otrzymali kluczy do swoich mieszkań.

- Tak jak ustaliliśmy na początku z deweloperem, kanalizacja zostanie oddana do użytku 15 grudnia - mówi Andrzej Tomasik, kierownik ds. inwestycji unijnych w PEWiK. - Nie możemy natomiast odpowiadać za terminy, które ustaliła ze swoimi klientami firma Wasko.

Z kolei deweloper zapewnia, że nie ponosi winy za opóźnienia.

- PEWiK przesunął termin odbioru jednej z przepompowni, dlatego nie oddaliśmy mieszkań - mówi Małgorzata Borysiuk z Wasko. - Kiedy dowiedzieliśmy się, że kanalizacja nie zostanie na czas uruchomiona, postanowiliśmy wybudować szambo, ale starostwo nie wyraziło zgody. Nie ponosimy zatem winy za to całe zamieszanie.

PEWiK i Wasko przerzucają się odpowiedzialnością, a lokatorzy są bezsilni. Bo umowa z deweloperem nie przewiduje rekompensaty w takiej sytuacji.

- Odszkodowanie przysługuje mieszkańcom tylko wtedy, gdy odstąpimy od umowy - dodaje Borysiuk. - A tak się nie stało. Postanowiliśmy jednak pomóc naszym klientom. Od stycznia będziemy pokrywać koszty wynajmu mieszkań. Wystarczy się do nas zgłosić, a jako firma zawrzemy umowę najmu.

Kiedy lokatorzy nowego osiedla w końcu wprowadzą się do swoich mieszkań? Nie wiadomo. Kanalizacja ma być gotowa w poniedziałek. Pozostaje jednak jeszcze podłączenie jej do budynków, sporządzenie dokumentacji i odbiór budowlany, co zajmie kolejne tygodnie. Firma Wasko nie mówi o żadnych terminach.

Jowita Kiwnik
Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto